Jeździecka magia świąt

Z czym kojarzą się Wam święta Bożego Narodzenia? Z rodziną, choinką, prezentami i życzeniami? Czy może raczej z okazją, żeby spędzić więcej czasu ze swoim koniem? Przyznam się Wam, że staram się jak mogę, żeby mój koń jak najbardziej skorzystał na świątecznej sytuacji. Jeśli tylko macie taką możliwość, odwiedźcie swojego wierzchowca, poczęstujcie go pysznymi świątecznymi cukierkami (polecamy je w naszym teście!), a może zorganizujecie stajenną wigilię?

To wspaniała okazja, żeby zacieśnić znajomości i poprawić atmosferę, jeśli pensjonariusze nie do końca zawsze się dogadują. W naszym materiale opisujemy, jak poradzić sobie, jeśli nie wszystko układa się najlepiej. Jeśli zaś chcielibyście podczas świąt wprowadzić jeździeckie motywy, koniecznie wypróbujcie nasze propozycje ozdób i smakołyków!
Jednak grudzień to nie tylko święta. W zimie coraz więcej z nas może skorzystać z hali, dlatego chcielibyśmy zaproponować Wam ćwiczenia, które idealnie sprawdzą się pod dachem. Prezentujemy ćwiczenia skokowe, a także powrót do podstaw i ćwiczenia ujeżdżeniowe. Chcecie czegoś nowego? Zajrzyjcie do materiału o jeździe westernowej!
A na koniec pamiętajcie, że koniec roku to zbliżający się coraz szybciej sylwester! W naszej sesji modowej pokazujemy, jak imprezowe stylizacje można uzupełnić elementami mody jeździeckiej. Bawcie się dobrze!

Miesięcznik GALLOP