TO JUŻ TRZY LATA!

Ach, jak te dzieci rosną – mówi ciocia, patrząc najpierw na niemowlę, potem na raczkującego berbecia, a później odprowadzając pierwszoklasistę na rozpoczęcie roku szkolnego. Dziś, patrząc na trzeci już urodzinowy numer Gallopu, myślę, że i w naszym przypadku chyba udało się trochę dojrzeć, rozwinąć się, nabrać doświadczenia. Chcemy, żebyście świętowali razem z nami – dlatego numer, który oddajemy w Wasze ręce, jest naprawdę wyjątkowy! Oprócz konkursu urodzinowego, przygotowaliśmy prawdziwą gratkę. Lubicie nasz przegląd jeździeckich gadżetów? W lipcowym numerze możecie wygrać każdy z nich!


Ale konkursy to nie wszystko, co mamy dla Was. Redakcja Gallopu spędziła w tym roku naprawdę niesamowity Dzień Dziecka, odwiedzając szpital im. Marii Konopnickiej w Łodzi. Towarzyszyliśmy tam Bombelkowi, minikucowi appaloosa, który przyjechał spotkać się z dziećmi przebywającymi w szpitalu. W tym numerze czeka na Was relacja z tej wizyty! Oczywiście przygotowaliśmy też solidną porcję wiedzy praktycznej. W części treningowej mamy dla Was trzecią część serii Anny Bienias – tym razem skupiamy się na działaniu wodzy. Anna Więcek podpowiada, jak pracować z koniem z tendencją do „wieszania się” na wodzy, a Łukasz Sikorski radzi, jak pokonywać przeszkody crossowe.
Jeśli macie w planach w te wakacje galopować po plaży,
odpowiednio przygotujcie siebie i konia zgodnie z poradami Macieja Kacprzyka. Zaś jeśli macie na ten sezon intensywne plany startowe, poradnik przygotowany przez Lucynę Skrzypczak, luzaczkę na światowym poziomie, pomoże Wam zostać mistrzami każdej areny!